Pivot Park - Kloosterstraat 9 - 5349 AB - OSS

Vacature: Administratief Medewerker

Werken in een innovatieve en inspirerende omgeving waar je veel kunt leren en veel verantwoordelijkheid krijgt? In jouw rol draag je bij aan het succes van life sciences bedrijven die grote, nationale en internationale stappen maken in de medische wereld. 

Administratief medewerker achter laptop

Met ons team werken we dagelijks voor startups en scale-ups in de sector life sciences. Een bijzonder interessante branche waar structuren veranderen, de investeringen enorm zijn en zeer veel behoefte is aan professioneel advies daarover. Als Administratief Medewerker zorg jij voor een zorgvuldige verwerking van de administratie van onze cliënten.

Wat doe je als Administratief Medewerker bij Nelisca?

 • Je verwerkt facturen in de administratie van onze cliënten.
 • Je hebt (als dit bij je past) periodieke gesprekken met cliënten over hun cijfers.
 • Je bereidt eventueel btw-aangiften voor.
 • Je bereidt eventueel bankbetalingen voor.

Wat vind jij bij Nelisca?

Bij Nelisca kom je in een warm nest terecht. Wij hechten veel waarde aan het teamgevoel. We ondernemen vaak leuke activiteiten en gaan informeel met elkaar om. Als Administratief Medewerker krijg je verder:

 • Een salaris tussen € 3.000 en € 4.500 op fulltime basis
 • Een team met leuke collega’s, twintigers, dertigers en veertigers.
 • Een plek waar jouw persoonlijke groei voorop staat en gestimuleerd wordt.
 • Een baan voor 24-40 uur.
 • Een toffe omgeving tussen jouw klanten op het Pivot Park in Oss.
 • Hybride werken.

Wat heb jij in huis?

Wij zoeken naar een enthousiaste Administratief Medewerker voor ons team. Natuurlijk moet er een goede match zijn met de collega’s. Verder voldoe jij aan de volgende kwalificaties. Je hebt:

 • Minimaal drie jaren relevante werkervaring opgedaan in een vergelijkbare functie.
 • Je wilt graag je inzetten voor een zorgvuldige verwerking van de administratie van onze cliënten.
 • Je beheerst de Nederlandse taal goed.

Informatie en solliciteren

Zie je een baan bij Nelisca wel zitten? Stuur dan jouw motivatiebrief en cv naar Sander Verbaarschot – sander@nelisca.nl. Heb je vragen over de vacature of over Nelisca stuur dan ook een e-mail of bel Sander op 06-23126460.

Related Posts

Share the Post: